The Hilton MVP-code geeft je een korting van 20% terwijl Team USA je 15% korting geeft.

Hilton MVP - 20% korting - gewoon inloggen met uw Hilton Honors-account hier: http://stay.hilton.com/mvp/

De corporate kortingscode zal er automatisch zijn, dus zoek gewoon naar de stad en de datums die u nodig heeft.

TeamUSA - ontvang hier een 15% korting: http://teamusa.hhonors.com/

Hier is een voorbeeld van een tarief voor DoubleTree Suites by Hilton Hotel New York City - Times Square:

DoubleTree Suites by Hilton Hotel New York City - Times Square MVP-prijs

De normale prijs is $ 399 / nacht.

LIJST MET ANDERE Bedrijfscodes

Accenture 010850857
Akzo Noble 402371223
Blackstone N9880578
FedEx N0001231
FedEx 422795100
FedEx D058070459
FFEIE D600198360
General Electric 0072799100
Gold Medal 2635167
HP 009122532
IBM 0901452
IBM 001368083
Sixt D343260360